Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi’nin 01.04.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/1064-2836 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
SPACE GRAY
GOLD
SILVER
1/2
İSTEDİĞİNİZ MODELE BEDAVAYA SAHİP OLUN HEDİYENİZİ SEÇİN ÇEKİLİŞE KATILIN, KAZANMA FIRSATINI YAKALAYIN
BİRİ SİZİN OLSUN: IPAD 3 VEYA IPHONE 5, HEM DE BEDAVA
6 tane kaldı
iPhone 5S Uzay grisi
23 tane kaldı
iPhone 5S Altın rengi
Tükendi
iPhone 5S Gümüş rengi

TÜKENMiş ÜRÜN

2/2
ŞiMDi BEğENDiğiNiZ AKSESUARI SEÇiN AKSESUARINIZI SEÇiN iPhone 5S Uzay grisi YARIŞMAYA KATILIN VE KAZANMA şANSINI YAKALAYIN
ŞUNU SEÇTİNİZ iPhone 5S Uzay grisi, HEDiYENiZi TAMAMLAMAK iÇiN HEMEN şiMDi şU
ORiiJNAL AKSESUARLAR ARASINDAN SEÇiMiNiZi YAPIN:
Infinit güneş enerjili şarj cihazina sahip sirt çantasi
Philips DS8500 Fidelio hoparlörlü Base Dock
TomTom Araç Kiti

Infinit güneş enerjili şarj cihazina sahip sirt çantasi

Taşinabilir cihazinizi alin ve Infinit güneş enerjili şarj cihazina sahip sirt çantasiyla, nerede olursaniz olun iPod veya iPhone'unuzu şarj ederken yüksek verimli güneş panelinde depolanan enerjiyi kullanin.

Philips DS8500 Fidelio hoparlörlü Base Dock

Zarif ve modern DS8500, Philips'in PureDigital ses işleme teknolojisi sayesinde iPhone 4'ünüzden kusursuz bir ses çikmasini sağlayacak. Kusursuz bir tasarima ve işçiliğe sahip hoparlörü tamamlayan yakinlik sensörü ve duyarli uzaktan kumanda sayesinde, gelişmiş kontrolleri kullanin.

TomTom Araç Kiti

iPhone 4'ünüze yükleyeceğiniz TomTom uygulamasi, pek çok gelişmiş teknolojiye ulaşmanizi sağlayacak, örneğin: size günün her saatinde en mantikli ve etkin rotayi sunan iQ Routers. Ve bu yalnizca başlangiç. Onu TomTom Araç Kiti ile kombine edin ve daha verimli hale getirilmiş GPS sistemi sayesinde arabanizda en son teknoloji navigasyonun keyfini çikarin.
2/2
ŞiMDi BEğENDiğiNiZ AKSESUARI SEÇiN AKSESUARINIZI SEÇiN iPhone 5S Altın rengi YARIŞMAYA KATILIN VE KAZANMA şANSINI YAKALAYIN
ŞUNU SEÇTİNİZ iPhone 5S Altın rengi, HEDiYENiZi TAMAMLAMAK iÇiN HEMEN şiMDi şU
ORiiJNAL AKSESUARLAR ARASINDAN SEÇiMiNiZi YAPIN:
iPad 2 Dock
AV Dijital Adaptör
iPad Smart Cover

iPad 2 Dock

Bu zarif stand, iPad ile ilgili her şeyin adeta sinir merkezi. Cihazinizi senkronize etmek veya şarj etmek için kolayca bağlarsiniz ve ayrica opsiyonel ses kablosuyla hoparlöre bağlamak için bir ses çikişi da mevcut. iPad 2 Dock Stand ayni zamanda AV Dijital Adaptörü ve iPad Kamera Bağlanti Kiti gibi başka iPad aksesuarlariyla da uyumlu.

AV Dijital Adaptör

iPad 2 veya iPhone 4Sin ekranindaki uygulama, sunum, web sitesi ve hoşunuza giden bütün her şey HD televizyonunuza veya HDMI uyumlu bir ekrana, maksimum 1080p HD çözünürlüğünde (filmler 730p çözünürlüğünde yansir) yansitin.

iPad Smart Cover

Smart Cover ve iPad 2 birbiri olmadan yapamaz. Gerçekten. içine yerleştirilmiş miknatislarla iPad ve Smart Cover birbirine mükemmel uyum sağlar. iPad'inizi korumakla kalmaz, onu bekleme modundan çikararak etkin konuma getirir, onu sabitler ve onu renklendirir. Sadece akilli değil, ayni zamanda muhteşem.
2/2
ŞiMDi BEğENDiğiNiZ AKSESUARI SEÇiN AKSESUARINIZI SEÇiN iPhone 5S Gümüş rengi YARIŞMAYA KATILIN VE KAZANMA şANSINI YAKALAYIN
ŞUNU SEÇTİNİZ iPhone 5S Gümüş rengi, HEDiYENiZi TAMAMLAMAK iÇiN HEMEN şiMDi şU
ORiiJNAL AKSESUARLAR ARASINDAN SEÇiMiNiZi YAPIN:
Elgato eyeTV Hybrid
Elgato Turbo.264 HD Video Kodlayici
500 GB Lacie Rugged Harici Disk

Elgato eyeTV Hybrid

EyeTV Hybrid, anten ve kablo araciliğiyla Mac bilgisayarinizda analog ve dijital televizyon ve FM radyo kanallarini hepsi bir arada şeklinde özgürce izlemenizi sağlayan olağanüstü bir çözüm.

Elgato Turbo.264 HD Video Kodlayici

Turbo.264 HD yüksek çözünürlüklü kamera kayitlarinizi ve diğer videolarinizi iPod'unuzda, iPhone'unuzda ve ATV'de yayinlamanizi sağlamakla kalmayip internette paylaşmaniza da izin veren hizli ve basit bir araç.

500 GB Lacie Rugged Harici Disk

Dünyaca ünlü Neil Poulton'un bu eşsiz tasarimi, gerçekten evrensel bir bağlanabilirlik sunmak için FireWire 300 ve Hi-Speed USB 2.0 arayüzleriyle FireWire 800'ün aşilamaz hizini sunan LaCie imzali portatif bir çözüm.
2/2
ŞUNU SEÇTiNiZ : (%ref% + %ref2%) iPhone 5S’e SAHİP OL!
ŞİMDİ YADA ASLA
RENGİNİ SEÇ, KISA FORMU DOLDUR ve ÜCRETSİZ KAZAN*
- -

*Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi’nin 03.10.2013 tarihli ve 24951361-255.01.02/3655-9129 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Çekilişi düzenleyen, ile partnerleri ve sponsorlarının ve işbirliği içinde bulunduğu 3. Şahıslar ile şahsıma ait bilgileri paylaşmasına muvafakat ederim. Bilgi paylaşımı neticesinde ilgili şahısların beni telefon / e-posta / SMS / posta yolu ile kendi sektörlerinden gelecek teklifler ve tanıtımlar hakkında bilgilendirmesini kabul ediyorum. Çekiliş koşullarını, üyelik sözleşmesini, gizlilik bildirimini ve anti spam politikasını okudum ve onaylıyorum. Dilediğim takdirde bu anlaşmayı her zaman feshedebileceğimi biliyorum.

( x )

Bu kampanya Adsalsa Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.04.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/1064-2836 sayılı izni ile 02.04.2014(00:01)– 28.09.2014(23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kampanya tarihleri arasında çeşitli markalara ait indirim promosyon veya tanıtım amacıyla Adsalsa Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.’ye ait www.hediyera.com internet sitesine ücretsiz girip, hizmet ve tanıtımları izledikten sonra açılan forma ad-soyad, e-mail, telefon ve il bilgilerini eksiksiz girerek üye olan kullanıcılara 1 (bir), üyelikten sonra anket ve kampanya formlarını dolduranlara form başına 1 (bir), ayrıca siteye üye olanlar siteye davet edip üye yaptıkları her arkadaşları için 2 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya katılım 50 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya katılımında ad-soyad, e-mail, telefon ve il bilgisi eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişte 1 kişi Apple iPhone 5S 16 GB cep telefonu (Hat+Kart Hariç)ikramiyesi kazanacaktır. Görsellerdeki ikramiyeler verilecek ikramiyeden farklılık gösterebilir. Çekiliş 03.10.2014 tarihinde, saat 11.00’da Markera Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri . Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk.. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 08.10.2014 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Adsalsa Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Asil talihli, ikramiye teslimi için en geç 23.10.2014 tarihine kadar, yedek talihli ise, ikramiye teslimi için en geç 07.11.2014 tarihine kadar kimlikleri ile Markera Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bu çekilişe Adsalsa Reklam Hizmetleri Ltd. Şti., ve Markera Çekiliş ve Org. Hiz. Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 266 54 03 No’lu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

( x )
SPAM KARŞITI POLİTİKAMIZ

Kullanıcının (ya da e.posta alıcısının) isteği dışında gönderilmiş yığınsal elektronik posta mesajları SPAM olarak tanımlanmaktadır. HEDİYERA ve işbirliği içinde bulunduğu 3. Parti kişi ve kurumlar, kullanıcıların e.posta adresleri, yazışma adresleri, sabit telefon ve cep telefonu bilgilerinin kendi kişisel verileri olduğunu kabul etmekle birlikte, kullanıcının rızası dışında kullanıcıya ait iletişim araçlarına toplu veya yığınsal olarak mesaj göndermeyeceğini beyan ve taahhüt etmektedir.

HEDİYERA, e.posta, SMS veya telefon ile pazarlama faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli pazarlama yapacağını, kullanıcının rızası dışında pazarlama yapmamayı, kullanıcının dilediği zaman sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder. HEDİYERA, her zaman için SPAM’e karşı politikalar geliştirmiş ve geliştirmeye devam edecektir.

ÜCRETSİZ KATIL

APPLE bu yarışmanın düzenleyicisi veya destekleyicisi değildir. |